Tokio Hotel Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tokio Hotel Slovenija
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
.....
┼┼UMANO|D ♥
 
Take me all the way
Release the pain
I’ve thrown myself in
too many worlds
Spletne strani
  
~ BLOG ~
.......

And if all that can't hold you back
I'll jump for you


 

 Slovenija ima talent

Go down 
+18
x TaaRa x
Dnicegirl.
Nachoo.
The_Bills_Valentix
×Piia×
Girl
Buc.Buc <3
Death And All His Friends
DuL_
miss Happy :)
Colorful.
anja<3
nezh.
McKatie
Lαяα
Tokio Hotel chick
mau.mau*
~~TALI~~
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Colorful.
Admin
Admin
Colorful.


Rooster
Število prispevkov : 2528
Starost: : 30
Služba/hobiji : Getting on peoples nerves. >.<
Datum registracije: : 2010-04-30

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeWed May 12, 2010 7:30 pm

Torej naj kar vsi invalidi pridejo na Slovenija ima talent ker bodo itak naprej prišli... al kak ?
Back to top Go down
~~TALI~~
Admin
Admin
~~TALI~~


Monkey
Število prispevkov : 9163
Starost: : 32
Služba/hobiji : Bill's lover
Datum registracije: : 2009-02-14

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 16, 2010 5:01 pm

:Smeh:: in dans so talenti :p
Back to top Go down
https://tokiohotel-slovenia.forumotion.com
Tokio Hotel chick
I know a lot about Tokio Hotel
Tokio Hotel chick


Rat
Število prispevkov : 1477
Starost: : 27
Kraj: : Maribor
Datum registracije: : 2009-11-16

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 16, 2010 5:33 pm

Jaaaa Slovenija ima talent - Page 3 112282 Komaj čakam Slovenija ima talent - Page 3 812568 Kak se vam zdi Peter Vode? Slovenija ima talent - Page 3 112282 Meni je on osebno ful cute Slovenija ima talent - Page 3 657955 (Samo Bill je bolj, da nebo pomote) Slovenija ima talent - Page 3 112282
Back to top Go down
http://Anchek.webs.com/
Colorful.
Admin
Admin
Colorful.


Rooster
Število prispevkov : 2528
Starost: : 30
Služba/hobiji : Getting on peoples nerves. >.<
Datum registracije: : 2010-04-30

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 16, 2010 5:42 pm

Men ni lep, ampak rada bi ukradla njegov glas.
Takšni hripavi glasovi so mi ful všeč. Rockovsko zvenijo. ^^
Back to top Go down
×Piia×
I know a lot about Tokio Hotel
×Piia×


Goat
Število prispevkov : 1732
Starost: : 32
Kraj: : LJ** =)
Datum registracije: : 2009-11-08

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 16, 2010 6:21 pm

ma tmau nč posebnga...ni mi hud...deluje mi k tipičen hollywood boy =)
sam glas je pa dobr, ni kej =)
Back to top Go down
Colorful.
Admin
Admin
Colorful.


Rooster
Število prispevkov : 2528
Starost: : 30
Služba/hobiji : Getting on peoples nerves. >.<
Datum registracije: : 2010-04-30

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 16, 2010 6:36 pm

Ta teden, ko mi forum NE šteka, se Anja spet vrača z novimi in svežimi komentarji o nastopajočih. Slovenija ima talent - Page 3 657955

Torej, že prvi so bili ful dobri. Na začetku sem mislila,da bo spet pevec mel vso pozornost, ampak danes je je izkazal ves band. Te riffe, je kitarist ful dobro zaigral. Zveneli so svetovno in ne dvomim da so bli tudi ful zahtevni. Kot pravi AC/DC. Definitivno bi si zaslužili finale.

Tale Vid je res bil kar nekaj. Ta monocikel pa TAKO ZELO težek tudi ni. -.-
Pa tale plešo v žiriji je edini, ki si upa povedat kaj si vsi mislimo. Bravo plešo! Slovenija ima talent - Page 3 657955

EDIT 1:
Po prvih reklamah.
[odločla sem se da bom raje editirala, glede na to, da bo preveč zaporednih postov]
Ta deklica, ki je zaj prvo pela... je bila v redu. Imela ene svetovne momente... včasih pa se mi je zdelo da mogoče že malo fuša. Slovenija ima talent - Page 3 657955 Mogoče bi še mogla malo več vaditi oz. obiskovati solo petje. Če pa že to obiskuje pol pa še naj obiskuje malo več. XD Mislim, da še ni ona za finale.

Potem ti Frogsi so bili fora. Ona mala je rekla, da je bilo brez napake, meni pa se ni zdelo tako. Mislim, da sem vsaj ene 3 napake vidla. Al pa si samo namišljam, v bistvu pa nimam pojma. Slovenija ima talent - Page 3 657955 Ampak, niso za v finale.

Ta žirant [Brane se mi zdi] pa je pravi car. Kar pustil se je dvignit. Svaka mu čast. Slovenija ima talent - Page 3 657955

EDIT 2:
Po drugih reklamah.
Maja mi je bila ful dobra. Že začetek z violino je bil svetoven, pol pela je dobro in ljubim pesem, ki jo je zbrala. Nebi je poslala v finale ampak mislim, da bi jo samo zaradi zadnjega tona. S tem pa me je prav presenetla. Kar obsedela sem na mestu, tako šokirana sem bla. Nisem vedla, da lahko ona iz sebe spravi TAKŠEN ton. Dobro je bilo. ^^

Hello Kitty Crew. Mislim, da je v finalu prostor samo za eno plesno skupino. In onim *pozabla sem ime* ne sežejo do kolen. Vidla sem nekaj manjših napak in zdeli so se mi nesigurni. Glasbo niso imeli v redu. Ni bila dovolj energetina in posledično so se mi oni zdeli malo utrujeni. Ko pa se je glasba zamenjala oz. se je poslešil ritem & so se slekli [ Slovenija ima talent - Page 3 657955 ], pa so začeli PRAV plesati. Zadnji del je bil ful dober ampak to ni dovol. Mogli bi biti konstantni, VEDNO.

EDIT 3:
Po tretjih reklamah.
Ta Enes al whatever je že bil... jaz sploh ne vem kako je prišel tako daleč. Plešo ve o čem govori. Slovenija ima talent - Page 3 657955

Nina me je popolnoma navdušla. Na avdiciji mi ni bila preveč všeč, ampak danes se mi zdi, da je mala RAZTURALA. Ljubim West Side story in to pesem vem na pamet. XD In če razmislim, da je stara komaj 12... verjamem, da bo ona res uspešna na Broadway-u, ker ona pa res ZNA. Še ena kandidatka za finale [zdaj so že 3]. XD

EDIT 4:
Po četrtih reklamah.
Dunking devils me na avdicijah sploh niso prepričali, ker to kaj so oni zabijali so pri nas v nekih delavnicah med projektnim tednom delali. Ampak danes... Slovenija ima talent - Page 3 Affraid Ej, obvladajo. Na začetku so me s pleson prijatno nadušili, potem pa so še punce prišle in zaplesale in vse so nadgradili. Bili so kot oni z avdicije, ampak zraven dodali še Hello Kitty Crew & mogočeše malo Frogse. Super, imajo dobre možnosti za finale.

Alen. Slovenija ima talent - Page 3 812568 Meni je on tako zelo všeč. Super je zapel in to je vse kar lahko povem. Bilo je neverjetno. Finalist. Slovenija ima talent - Page 3 112282



In mislim, da je do sedaj to najboljši polfinalni večer. Koga pri vragu bi naprej dali ?
Nina, Alen in Dunking devil so mi bili konec koncev najbolj všeč - se mi zdi. Slovenija ima talent - Page 3 657955
Arghrfkdskfl. Ne vem. -.- Slovenija ima talent - Page 3 18269


Last edited by Colorful. on Sun May 16, 2010 7:19 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Tokio Hotel chick
I know a lot about Tokio Hotel
Tokio Hotel chick


Rat
Število prispevkov : 1477
Starost: : 27
Kraj: : Maribor
Datum registracije: : 2009-11-16

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 16, 2010 8:08 pm

Uuu ti si napisala celi spis Slovenija ima talent - Page 3 657955 Najboljši mi je bil ta zadnji Alen(?) in Maja <33 Čudovito je bilo <3 Enes pa Slovenija ima talent - Page 3 Icon_eek wtf xD No grem jaz zdaj, da ne zamudim xD
Back to top Go down
http://Anchek.webs.com/
DuL_
I'm Tokio Hotel Fan
DuL_


Horse
Število prispevkov : 261
Starost: : 33
Datum registracije: : 2010-01-25

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 16, 2010 8:10 pm

Alen pa Maja si edina zaslužita it naprej :).....
Back to top Go down
Colorful.
Admin
Admin
Colorful.


Rooster
Število prispevkov : 2528
Starost: : 30
Služba/hobiji : Getting on peoples nerves. >.<
Datum registracije: : 2010-04-30

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 16, 2010 8:15 pm

Saj nisem toliko napisala. Sproti sem pisala in to za vsakega malo... in pol to ven pride.

Mene res zanima kdo bo prišel naprej. Slovenija ima talent - Page 3 657955

EDIT 1:
VIP Talent Show.
On Celulit guy je bil prav fora, ampak tega brkatega nevem kak mu je ime pa SOVRAŽIM. Slovenija ima talent - Page 3 301453 Oh bog. Ker degen. -.-

EDIT 2:
Maja je bila zelo dobra, ampak Dunking Devil so res tako napredovali, da ne moreš verjet. Na avdicijah so mi bili res povprečni, zdaj pa so me navdušli. Žal mi je za Majo saj je tudi ona napredovala, ampak Dunking Devils so enostavno bili wow. Slovenija ima talent - Page 3 657955
Back to top Go down
~~TALI~~
Admin
Admin
~~TALI~~


Monkey
Število prispevkov : 9163
Starost: : 32
Služba/hobiji : Bill's lover
Datum registracije: : 2009-02-14

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 2:39 pm

XD danes spet talenti.

Na srečo se pri nas kaj takega nebo zgodilo :/
- vsaj upam XD
Back to top Go down
https://tokiohotel-slovenia.forumotion.com
Colorful.
Admin
Admin
Colorful.


Rooster
Število prispevkov : 2528
Starost: : 30
Služba/hobiji : Getting on peoples nerves. >.<
Datum registracije: : 2010-04-30

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 2:54 pm

sori, to naj nebi bilo msešno ampak jaz se smejim. Pa ne morš noooo... Slovenija ima talent - Page 3 35365
A ni danes na vrsti tista mala, ki meni gre na živce ? Slovenija ima talent - Page 3 362696
Back to top Go down
~~TALI~~
Admin
Admin
~~TALI~~


Monkey
Število prispevkov : 9163
Starost: : 32
Služba/hobiji : Bill's lover
Datum registracije: : 2009-02-14

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 4:12 pm

Pojma nimam kdo je dans na vrsti :P

Sam tole z Rusi je pa omgg haha ne morš no me zanima kaj je un tip ki je streljav nardiv mislim sej je ja umor zagrešiv XD
Back to top Go down
https://tokiohotel-slovenia.forumotion.com
Colorful.
Admin
Admin
Colorful.


Rooster
Število prispevkov : 2528
Starost: : 30
Služba/hobiji : Getting on peoples nerves. >.<
Datum registracije: : 2010-04-30

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 6:34 pm

Torej, Anja se vrača. Slovenija ima talent - Page 3 657955

Ti prvi so mi bili všeč. Saj so v redu plesali pa vse, ampak nekako nisem bila osupla. Prehodi so me izjemno motili. Tu je en šel stran, pa tam je šel en stran... dekoncentriralo me je. Slovenija ima talent - Page 3 657955 Prehodi bi morali biti takšni, da jih komaj opaziš ko so že v popolnoma drugačni formaciji. ^^

Ta Tina pa je... Slovenija ima talent - Page 3 Icon_eek brez besed sem. Pa kaj ta ženska sploh DIHA ?!! Slovenija ima talent - Page 3 35365 Ful svetovno, ampak ni to nekaj takega kaj bi bil največji talent Slovenije. Po moje bi se hitro naveličali.

Pooool, tretji so bili oni 'čarovniki' XD LOOOL, iz zraka so se prikazale tri ženske. Fora. Slovenija ima talent - Page 3 657955 Ampak, nebi glasovala za finale.

Pol ta metalec je bil, nekaj posebnega. Anže je bil, ne ? Všeč mi je in tako me je spominjal na sošolca, da se nisem mogla nehat smejat. Slovenija ima talent - Page 3 35365 Danes NIMA NARASTKA! *aplavz* in ravnalec si je kupil. Slovenija ima talent - Page 3 657955 Čeprav meni metal ni preveč všeč [več XD], me je izbira pesmi navdušila [seriously, this song rocks my socks XD], pa on jo je kar dobro izvedel. Ampak, vseeno nebi glasovala za njega. Slovenija ima talent - Page 3 657955
Back to top Go down
~~TALI~~
Admin
Admin
~~TALI~~


Monkey
Število prispevkov : 9163
Starost: : 32
Služba/hobiji : Bill's lover
Datum registracije: : 2009-02-14

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 7:02 pm

haha men je pa on kr ušeč XD sam omg ktero pesem prav fajn jo je predelav :)

BDV mogla bi njegovo punco videt lol*
na FB-ju ma slike ona ma tud neki tak stil beri: blond lase pa črne ustnice ampak je hudo :)
Back to top Go down
https://tokiohotel-slovenia.forumotion.com
Colorful.
Admin
Admin
Colorful.


Rooster
Število prispevkov : 2528
Starost: : 30
Služba/hobiji : Getting on peoples nerves. >.<
Datum registracije: : 2010-04-30

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 7:19 pm

bom mogoče šla pogledat. Slovenija ima talent - Page 3 657955

Te kotalkačice so mi bile ful všeč. Samo malo več energije no. Glasba je na koncu bila tako energična, one pa so še vedno bile enake.

Potem ta duo je bil OK. Električna kitara, mi je bila definitivno bol všeč kot akustična. Ona mi je na enih predelih svetovno zapela, včasih pa se mi zdi da je bila zelo nesigurna.

Joooj, ne vem no. DX Zakaj me danes nihče ne osupne? -.-

Ta dva brata sta mi bila na avdicijah bol všeč. Meni se zdita čudna, ampak okej. Saj sta bila v redu. Slovenija ima talent - Page 3 657955

Ti 2 Matiji pa sta, no.... Saj je ta mali cute pa vse, ampak mene to ne gane. Jaz realno ocenim pa če ima kdo paralizo ali pa je 5 let star. Takšnih malih, ki znajo tako peti je zelo veliko, mogoče je to da igra kontrabas posebno drugače pa ni nič kaj preveč posebnega. Saj je fajn, pa to pesem sem vedno imela rada... ampak, enostavno me nista prepričala.

Ti Mahičani so prav fora... vsekakor so bili zanimivi, ampak niso po mojem okusu. Slovenija ima talent - Page 3 657955

Maja. Maja.... izbira pesmi me ni preveč navdušila, ampak je vseeno NEVERJETNO zapela. Pa scena pa uotfit, pa GLAS. PA VSE! Maja enostavno obvlada. Slovenija ima talent - Page 3 812568

Konec koncev, bi v finale dala Majo paaa... ne vem. Slovenija ima talent - Page 3 657955 Mogoče on Anže ?
Back to top Go down
~~TALI~~
Admin
Admin
~~TALI~~


Monkey
Število prispevkov : 9163
Starost: : 32
Služba/hobiji : Bill's lover
Datum registracije: : 2009-02-14

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 8:18 pm

uff meni danes ni nihše nič posebnega :P
Tale maja na koncu je nečakinja od mamine frendice lol*
Back to top Go down
https://tokiohotel-slovenia.forumotion.com
Colorful.
Admin
Admin
Colorful.


Rooster
Število prispevkov : 2528
Starost: : 30
Služba/hobiji : Getting on peoples nerves. >.<
Datum registracije: : 2010-04-30

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 8:21 pm

Res? Svetovno. Slovenija ima talent - Page 3 657955
Back to top Go down
miss Happy :)
I'm Tokio Hotel Fan
avatar


Število prispevkov : 430
Datum registracije: : 2009-03-22

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 8:46 pm

ej anja. na frica te spominja slučajno ? oni anže al ke je že ? xD

no vglavnem. meni zlo ni biu današnji polfinale všeč. ena si ga je bluzla z jodlanjem (moja mama ja bla navdušena nad njo) drugi pa KAR NEKE. ful mi ni blo všeč. neki čarovnik. WTF
Back to top Go down
Colorful.
Admin
Admin
Colorful.


Rooster
Število prispevkov : 2528
Starost: : 30
Služba/hobiji : Getting on peoples nerves. >.<
Datum registracije: : 2010-04-30

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 8:47 pm

Ja, na Frica. Jaz sn se tak smejala. XD Slovenija ima talent - Page 3 657955
Back to top Go down
miss Happy :)
I'm Tokio Hotel Fan
avatar


Število prispevkov : 430
Datum registracije: : 2009-03-22

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 8:49 pm

SN VEDLA ! Slovenija ima talent - Page 3 657955
Če je toti Anže biu kar neke. Meni ful ni biu všeč. Vbistvi mi nišče ni biu všeč. Edino Maja še je te nekak vreji. Slovenija ima talent - Page 3 524879
Back to top Go down
Colorful.
Admin
Admin
Colorful.


Rooster
Število prispevkov : 2528
Starost: : 30
Služba/hobiji : Getting on peoples nerves. >.<
Datum registracije: : 2010-04-30

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 8:51 pm

Meni pa je toti Anže bija fora oz. pesem ki jo je zbral je bla svetovna. Pa Majo bi dala nprej ker vem, da lepo poje. Pesem ki jo je zbrala pa je fail.
Back to top Go down
miss Happy :)
I'm Tokio Hotel Fan
avatar


Število prispevkov : 430
Datum registracije: : 2009-03-22

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 8:53 pm

Pesem je dobesedno FAIL. Glej da je prišla napre. Toti mali Matija je šaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :$ Jas bi ga kar kupla :$
Back to top Go down
Colorful.
Admin
Admin
Colorful.


Rooster
Število prispevkov : 2528
Starost: : 30
Služba/hobiji : Getting on peoples nerves. >.<
Datum registracije: : 2010-04-30

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 8:54 pm

Ja, samo talenta pa nima preveč.
Back to top Go down
miss Happy :)
I'm Tokio Hotel Fan
avatar


Število prispevkov : 430
Datum registracije: : 2009-03-22

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 8:55 pm

Dobro to je tuji res :D Samo vseeno bi ga kupla :$
Back to top Go down
Colorful.
Admin
Admin
Colorful.


Rooster
Število prispevkov : 2528
Starost: : 30
Služba/hobiji : Getting on peoples nerves. >.<
Datum registracije: : 2010-04-30

Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitimeSun May 23, 2010 8:56 pm

Vanja, tvoja mama je zaj ziher ful srečna. Slovenija ima talent - Page 3 657955
Back to top Go down
Sponsored content





Slovenija ima talent - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Slovenija ima talent   Slovenija ima talent - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Slovenija ima talent
Back to top 
Page 3 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tokio Hotel Slovenija  :: TV-
Jump to: